ART / Lithographs / Litograph in colors 9343017
nr 934 3017
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Bengt Lindström (1925-2008), Signerad ej numrerad, sheet: 75x54,
LITOGRAPH IN COLORS, Bengt Lindström (1925-2008), Signerad ej numrerad, bladets mått: 75x54
Bengt Lindström, born 1925, dead 2008, Swedish painter and draughtsman.
800
SEK 1400
Monday January 12 2015
at 20:25:45
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Robot)
600 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Robot)
1.100 kr
1.100 kr (Robot)
1.300 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion
Bengt Lindström
Read more about Bengt Lindström